هتل سانوی پوترا (Sunway Putra Hotel)
درجه هتل : پنج ستاره
 

موقعیت مکانی:
این هتل در مقابل مرکز تجارت جهانی پوترا در اصلی ترین منطقهٔ تجاری شهر کوالالامپور در سال 1994 در 33 طبقه احداث گردید و 6 کیلومتر تا برج های دوقلوی پتروناس در محدوده سیتی سنتر و پنج کیلومتر تا مرکز خرید پاویلیون فاصله دارد. شایان ذکر است که جهت سهولت در تردد به مراکز خرید خیابان بوکیت بین تنگ ، و مرکز کنوانسیون کوالالامپور ترانسفر رایگان در نظر گرفته شده است. فرودگاه بین المللی کوالالامپور نیز 65 کیلومتر و مرکز خرید سوریا کا-ال-سی-سی ، نیز پیاده از هتل 10 دقیقه فاصله دارد. نزدیک ترین ایستگاه مترو نیز در چند قدمی این تفرجگاه مجهز قرار گرفته است. همین خصوصیات برای برتری هتل سان وی پوترا کفایت می کنند.

 دسترسی آسان به وسایل حمل و نقل عمومی مانند فاصلهٔ ۲ دقیقه ای با ایستگاه ال ر تی از ویژگیهای این هتل به شمار می آید. این ویژگی باعث شده است شما بتوانید به آسانی به مراکز توریستی و مهم شهر دسترسی پیدا کنید.

امکانات رفاهی هتل:
تمامی اتاق ها با وسایل مدرن و لوکس مبله شدند. برای آسایش و راحتی مهمان ها امکاناتی از قبیل اینترنت بی سیم، ۴ مدل غذا و نوشیدنی مختلف به صورت روزانه در اختیار قرار میگیرد. علاوه بر منظره زیبا که از داخل استخر دارید، می توانید از ۲ باشگاه مجهز بدنسازی، زمین اسکواش و استخر کودکان در جهت آرامش خود و خانواده استفاده کنید. مراسم و مهمانی ها و کنفرانسها به حرفه ای ترین حالت ممکن در این هتل برگزار می شود. از جمله کارهایی که در این مراسم اجرا می شود می توان به سرو کردن ۲۰ نوع کوکتل مختلف برای بیش از ۱۰۰۰ نفر اشاره کرد. 

امکانات هتل:
سرویس اتاق ۲۴ ساعته، انتقال فرودگاه، نگهداری از کودکان، بار، مرکز تجاری، پارکینگ، قهوه خانه، دربان، آسانسور، طبقه اجرایی، خدمات لباس های شسته شده، امکانات ملاقات، رستوران، جعبه سپرده ایمنی، کافی شاپ، مغازه ها، ترانسفر فرودگاهی، باشگاه بدنسازی، سونا، استخر کودکان و بزرگسالان، منطقه سیگارکشیدن ،ماساژ، سونا
فاصله هتل تا: بازار لباس چو کیت ۴۰۰ متر (۵ دقیقه پیاده روی)، دانشگاه مالزی ۶۰۰ متر است.