هتل اواکوود (OAKWOOD)
درجه هتل : چهار ستاره 

هتل 4 ستاره اواکوود کوالالامپور در امتداد خیابان شلوغ آمپانگ و در قلب منطقه تجاری کوالالامپور جای گرفته ، و این هتل 251 واحد اتاق و سرویس آپارتمان به مسافران ارائه می دهد .
 
 

اتاق ها: اتاق های مهمان هتل اواکوود کوالالامپور به زیبایی مزین شده و مجهز به تهویه مطبوع ، تلویزیون ، حمام بزرگ همراه با دوش و لوازم آرایش می باشد و در برخی از واحدها یک منطقه صندلی برای راحتی مسافران فراهم است .

کارکنان اواکوود به چند زبان صحبت میکنند و 24 ساعته و شبانه روز در میز جلو برای خدمات دربان در دسترس هستند . شما در این هتل می توانید در استخر در فضای باز شنا کنید ، و یا از یک نوشیدنی و اسنک بار در بار کنار استخر لذت ببرید . 
 
 
همچنین یک مرکز تناسب اندام به طور کامل مجهز به صورت 24 ساعته در دسترس است . هتل اواکوود کوالالامپور 1 کیلومتر دورتر از مرکز خرید سوریا KLCC قرار دارد ، که در برج های دوقلوی پتروناس واقع شده است . نزدیکترین فرودگاه ، فرودگاه سلطان عبدالعزیز شاه می باشد ، که 20 کیلومتر تا هتل اواکوود کوالالامپور مسافت دارد ، در حالی که فرودگاه بین المللی کوالالامپور (KLIA) ، حدود 45 کیلومتر تا هتل فاصله است .